Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B
Slike NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B

NJOY Автоматски регулатор на напон Akin 1000 800W AVR PWAV-10001AK-AZ01B

Нексио
2.650ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Тип: AVR (Автоматски регулатор на напон)
• Моќност (VA): 1.000
• Моќност (W): 800W
• Влезна фреквенција: 50/60 Hz
• Излезни врски: 1x šuko
• Тип на заштита: Заштита од краток спој, Заштита од преоптоварување (напон), Заштита од термичка преоптоварување, Громобранска заштита
• Дополнителни функции: Нормално, AVR индикатор, индикатор за временско доцнење, индикатор за дефект, екранот ги прикажува влезниот и излезниот напон
• Екран: монохроматски LCD
• Димензии: 196,8 x 123,5 x 110 mm
• Тежина: 3,91 kg

Спецификации

Бренд
nJoy

Технички детали

Боја на производот
Црна

Моќ

Моќ
800 W

Тежина

Тежина
3.9 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
196.8 mm
Висина
123.5 mm

Ананас ID

Шифра на производот
W6AC7POLC5

EAN /   код

EAN /   код
6422956005436
2.650ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Тип: AVR (Автоматски регулатор на напон)
• Моќност (VA): 1.000
• Моќност (W): 800W
• Влезна фреквенција: 50/60 Hz
• Излезни врски: 1x šuko
• Тип на заштита: Заштита од краток спој, Заштита од преоптоварување (напон), Заштита од термичка преоптоварување, Громобранска заштита
• Дополнителни функции: Нормално, AVR индикатор, индикатор за временско доцнење, индикатор за дефект, екранот ги прикажува влезниот и излезниот напон
• Екран: монохроматски LCD
• Димензии: 196,8 x 123,5 x 110 mm
• Тежина: 3,91 kg

Спецификации

Бренд
nJoy

Технички детали

Боја на производот
Црна

Моќ

Моќ
800 W

Тежина

Тежина
3.9 kg
Ширина
110 mm
Длабочина
196.8 mm
Висина
123.5 mm

Ананас ID

Шифра на производот
W6AC7POLC5

EAN /   код

EAN /   код
6422956005436
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.