Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY Alpha 850W
Ново
Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY Alpha 850W
Ново

NJOY Напојување POWER_SUPPLY Alpha 850W

АНАНАС ШОП
6.500 ДЕНЗаштеда 650 ДЕН
5.850ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY Alpha 850W Full modular design 80 Plus Gold

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P79ZOKCB5T

EAN /   код

EAN /   код
ANZSY1OC83
6.500 ДЕНЗаштеда 650 ДЕН
5.850ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY Alpha 850W Full modular design 80 Plus Gold

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P79ZOKCB5T

EAN /   код

EAN /   код
ANZSY1OC83
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.