Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY Freya 700W
Ново
Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY Freya 700W
Ново

NJOY Напојување POWER_SUPPLY Freya 700W

АНАНАС ШОП
4.790 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
4.290ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY Freya 700W RGB осветлување
Meet 230V EU White (82-85-82), Active PFC, 120мм.

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KR8ZOPWD3Y

EAN /   код

EAN /   код
ANPSY1OQ6J
4.790 ДЕНЗаштеда 500 ДЕН
4.290ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY Freya 700W RGB осветлување
Meet 230V EU White (82-85-82), Active PFC, 120мм.

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KR8ZOPWD3Y

EAN /   код

EAN /   код
ANPSY1OQ6J
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.