Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY Legion 700 80PLUS Silver
Ново
Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY Legion 700 80PLUS Silver
Ново

NJOY Напојување POWER_SUPPLY Legion 700 80PLUS Silver

АНАНАС ШОП
5.490 ДЕНЗаштеда 550 ДЕН
4.940ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY Legion 700 80PLUS 230V EU ECOVA Certification, сребрено

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
O49ZOESG94

EAN /   код

EAN /   код
AN8TY1OXVA
5.490 ДЕНЗаштеда 550 ДЕН
4.940ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY Legion 700 80PLUS 230V EU ECOVA Certification, сребрено

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
O49ZOESG94

EAN /   код

EAN /   код
AN8TY1OXVA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.