Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY RPC 230W
Ново
Slike NJOY Напојување POWER_SUPPLY RPC 230W
Ново

NJOY Напојување POWER_SUPPLY RPC 230W

АНАНАС ШОП
999 ДЕНЗаштеда 109 ДЕН
890ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY RPC 230W

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T59ZOU6GUW

EAN /   код

EAN /   код
ANUSY1O70X
999 ДЕНЗаштеда 109 ДЕН
890ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Напојување POWER_SUPPLY NJOY RPC 230W

Спецификации

Бренд
nJoy

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T59ZOU6GUW

EAN /   код

EAN /   код
ANUSY1O70X
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.