Selected image for NJOY Напојување UPS Keen 800VA
Ново

NJOY Напојување UPS Keen 800VA

AНАНАС ШОП
4.500 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
3.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Моќ
800VA / 480W
Влезен номинален напон
230 V
Опсег на влезен напон
162 ~ 290 VAC
Внесување номинална фреквенција
50 Hz / 60 Hz (автоматско сензорирање)
Излезен номинален напон
230 VAC
Прецизност на излезен напон
± 10%
Излези:
2 x Шуко
2 x RJ11/45 (IN/OUT) за заштита од пренапони на модем/телефон/LAN

Спецификации

Бренд
nJoy

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќност на моторот
480 W

Ананас ID

Шифра на производот
301MM7W4RS

EAN /   код

EAN /   код
ANSUFGMJOY
4.500 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
3.390ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Моќ
800VA / 480W
Влезен номинален напон
230 V
Опсег на влезен напон
162 ~ 290 VAC
Внесување номинална фреквенција
50 Hz / 60 Hz (автоматско сензорирање)
Излезен номинален напон
230 VAC
Прецизност на излезен напон
± 10%
Излези:
2 x Шуко
2 x RJ11/45 (IN/OUT) за заштита од пренапони на модем/телефон/LAN

Спецификации

Бренд
nJoy

Тежина и димензии

Тежина
7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Моќност на моторот
480 W

Ананас ID

Шифра на производот
301MM7W4RS

EAN /   код

EAN /   код
ANSUFGMJOY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.