Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey
Slike Нокшир нелизгачки Lovely Grey

Нокшир нелизгачки Lovely Grey

WENICE
990ДЕН

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

•Пластичниот дел во средината на нокширот лесно се отстранува и може да се пере.
•Не содржи токсични и канцерогени елементи ниту пак азо боја.
•Тестиран е во сертифицирани независни меѓународни ревизорски центри Удобното седење, потпирачот за грб и штитникот за мокрење на овој нокшир ќе Ви овозможи полесно да го навикнете Вашето дете на тоалетот.
•Заштитникот за прскање ја одржува областа на нокширот убава и чиста и помага да се спречи валканоста на облеката за време на употребата.
•Заоблениот дизајн и шарениот изглед ги привлекуваат децата.
•ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:
-Овој производ е погоден само за деца кои можат да седат без помош.
-Никогаш не го оставајте бебето само и без надзор кога го користите производот.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
XLVVEQIEEZ

EAN /   код

EAN /   код
ANY1LPD6RD
990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Пластичниот дел во средината на нокширот лесно се отстранува и може да се пере.
•Не содржи токсични и канцерогени елементи ниту пак азо боја.
•Тестиран е во сертифицирани независни меѓународни ревизорски центри Удобното седење, потпирачот за грб и штитникот за мокрење на овој нокшир ќе Ви овозможи полесно да го навикнете Вашето дете на тоалетот.
•Заштитникот за прскање ја одржува областа на нокширот убава и чиста и помага да се спречи валканоста на облеката за време на употребата.
•Заоблениот дизајн и шарениот изглед ги привлекуваат децата.
•ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:
-Овој производ е погоден само за деца кои можат да седат без помош.
-Никогаш не го оставајте бебето само и без надзор кога го користите производот.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
XLVVEQIEEZ

EAN /   код

EAN /   код
ANY1LPD6RD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.