Selected image for Нокшир со капак розево-сив

Нокшир со капак розево-сив

Loco Croco
1.290ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

НОКШИР СО КАПАК РОЗЕВО-СИВ
• Нокширот со својата отстранлива внатрешна комора ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Достапен во плава,розева,виолетова и сина боја.
• Димензии на производот: 30x30x25cm.
• Димензии на пакувањето: 28x32x28cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
MFOORJC9BA

EAN /   код

EAN /   код
ANQHUVC0GE
1.290ДЕН

Опис на производот

НОКШИР СО КАПАК РОЗЕВО-СИВ
• Нокширот со својата отстранлива внатрешна комора ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Достапен во плава,розева,виолетова и сина боја.
• Димензии на производот: 30x30x25cm.
• Димензии на пакувањето: 28x32x28cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски

Ананас ID

Шифра на производот
MFOORJC9BA

EAN /   код

EAN /   код
ANQHUVC0GE
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.