Slike Нокшир столче сив
Slike Нокшир столче сив

Нокшир столче сив

Loco Croco
510ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

НОКШИР СТОЛЧЕ СИВ
• Нокширот со својата отстранлива внатрешна комора ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Достапен во плава,розева,минт,бела и сина боја.
• Димензии на производот: 33x33x31cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
BV7ORHXCIR

EAN /   код

EAN /   код
AN4VXVC5WW
510ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

НОКШИР СТОЛЧЕ СИВ
• Нокширот со својата отстранлива внатрешна комора ергономски специјален дизајн без остри рабови и лесна пренослива структура е наменет за вашето дете да го користи при одвикнување од пелени.
• Достапен во плава,розева,минт,бела и сина боја.
• Димензии на производот: 33x33x31cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
BV7ORHXCIR

EAN /   код

EAN /   код
AN4VXVC5WW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.