Selected image for Ноктарица за бебе сина

Ноктарица за бебе сина

Loco Croco
200ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

НОКТАРИЦА ЗА БЕБЕ ПЛАВА
• Кога бебињата се раѓаат имаат долги нокти,бидејќи се постојано во движење тие можат да го оштетат лицето со ноктите. Со цел да се обезбеди целосна заштита на вашето бебе ноктарицата е специјално дизајнирана од нерѓосувачки челик.
• Димензии на кутијата: 14x10 cm.
• Димензии на производот: 9x3 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
GA5ORAJVCD

EAN /   код

EAN /   код
ANPIYVCEZL
200ДЕН

Опис на производот

НОКТАРИЦА ЗА БЕБЕ ПЛАВА
• Кога бебињата се раѓаат имаат долги нокти,бидејќи се постојано во движење тие можат да го оштетат лицето со ноктите. Со цел да се обезбеди целосна заштита на вашето бебе ноктарицата е специјално дизајнирана од нерѓосувачки челик.
• Димензии на кутијата: 14x10 cm.
• Димензии на производот: 9x3 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки

Ананас ID

Шифра на производот
GA5ORAJVCD

EAN /   код

EAN /   код
ANPIYVCEZL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.