Slike NOMON Часовник Puntero Mini златен
Slike NOMON Часовник Puntero Mini златен

NOMON Часовник Puntero Mini златен

АНАНАС ШОП
14.000ДЕН

Боја:Златна

Информации за испорака

Опис на производот

•Елегантен и префинет, часовникот Mini Puntero го претставува деталот кој треба да е составен дел од секој современ простор.
•Контрастните материјали од кои е направен и неговите наклонети линии создаваат хармоничен дизајн кој го привлекува сечие внимание.
•Боја: Златна

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
6R2I43MHSM

EAN /   код

EAN /   код
ANWPHX37QI
14.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Елегантен и префинет, часовникот Mini Puntero го претставува деталот кој треба да е составен дел од секој современ простор.
•Контрастните материјали од кои е направен и неговите наклонети линии создаваат хармоничен дизајн кој го привлекува сечие внимание.
•Боја: Златна

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
6R2I43MHSM

EAN /   код

EAN /   код
ANWPHX37QI

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.