Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен
Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен
Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен
Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен
Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен
Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен
Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен
Slike NOMON Ѕиден часовник Cris златен

NOMON Ѕиден часовник Cris златен

АНАНАС ШОП
29.000ДЕН

Боја:Златна

Информации за испорака

Опис на производот

•Cris G часовник од Nomon е ѕиден часовник кој се истакнува по својот креативен и оригинален дизајн.
•Употребата на црни и златни бои плус употребата на дрво му даваат елеганција и стил што целосно го поставува тонот на просторијата.
•Неговата структура е дефинирана со мал круг изработен од полиран месинг, што резултира со прекрасна сјајна златна боја.
•Една од рачките е изработена од ореово дрво во темни тонови и има зашилена форма, совршена за точно означување на времето.
•Другата рачка е изработена од црн фиберглас.
•На едниот крај има дрвен врв, на другиот има полиран месинг.
•Играта на стилови, форми и големини во овој часовник го прави шарм за гледање, бидејќи е дизајн кој дефинитивно не е досаден.
•Материјал: полиран месинг.
•Стрелка: црн фиберглас со врв од орев.
•Механизам: Германски UTS.
•Димензии: Ø80 cm.

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
5V2I42743E

EAN /   код

EAN /   код
AN8SHX3X3G
29.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Cris G часовник од Nomon е ѕиден часовник кој се истакнува по својот креативен и оригинален дизајн.
•Употребата на црни и златни бои плус употребата на дрво му даваат елеганција и стил што целосно го поставува тонот на просторијата.
•Неговата структура е дефинирана со мал круг изработен од полиран месинг, што резултира со прекрасна сјајна златна боја.
•Една од рачките е изработена од ореово дрво во темни тонови и има зашилена форма, совршена за точно означување на времето.
•Другата рачка е изработена од црн фиберглас.
•На едниот крај има дрвен врв, на другиот има полиран месинг.
•Играта на стилови, форми и големини во овој часовник го прави шарм за гледање, бидејќи е дизајн кој дефинитивно не е досаден.
•Материјал: полиран месинг.
•Стрелка: црн фиберглас со врв од орев.
•Механизам: Германски UTS.
•Димензии: Ø80 cm.

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
5V2I42743E

EAN /   код

EAN /   код
AN8SHX3X3G
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.