Slike NOMON Ѕиден часовник OJ mini (50cm)
Slike NOMON Ѕиден часовник OJ mini (50cm)

NOMON Ѕиден часовник OJ mini (50cm)

АНАНАС ШОП
4.000ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

•Дизајнерскиот часовник како Nomon mini OJ дава голема уникатност на секоја просторија каде што ќе го поставите.
•Димензии од само 50 cm во дијаметар.
•Ѕидот може да биде целосно празен, но кога ќе поставите леплив часовник на него, тој ќе биде правилно украсен без потреба од додавање на друг декоративен елемент.
•Само со неговото присуство ѕидниот часовник може многу повеќе да го збогати местото без да се надополнува бидејќи неговиот дизајн ќе биде доволен.
•Тоа е вид на магија што ја постигнувате кога имате мини часовник Nomon OJ.
•Идеален за дизајнерски куќи, како и за модерни станови, Nomon OJ mini може да ја трансформира атмосферата на просторијата или да се комбинира со мебел од модерен или нордиски стил.

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GT2I4U9V8S

EAN /   код

EAN /   код
ANHSHX3OO8
4.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Дизајнерскиот часовник како Nomon mini OJ дава голема уникатност на секоја просторија каде што ќе го поставите.
•Димензии од само 50 cm во дијаметар.
•Ѕидот може да биде целосно празен, но кога ќе поставите леплив часовник на него, тој ќе биде правилно украсен без потреба од додавање на друг декоративен елемент.
•Само со неговото присуство ѕидниот часовник може многу повеќе да го збогати местото без да се надополнува бидејќи неговиот дизајн ќе биде доволен.
•Тоа е вид на магија што ја постигнувате кога имате мини часовник Nomon OJ.
•Идеален за дизајнерски куќи, како и за модерни станови, Nomon OJ mini може да ја трансформира атмосферата на просторијата или да се комбинира со мебел од модерен или нордиски стил.

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GT2I4U9V8S

EAN /   код

EAN /   код
ANHSHX3OO8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.