Slike NOMON Ѕиден часовник  Pico црн
Slike NOMON Ѕиден часовник  Pico црн

NOMON Ѕиден часовник Pico црн

АНАНАС ШОП
6.500ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

•Ѕиден часовник Pico Nomon инспириран од ѕидниот часовник Cris Nomon е произведен од орев или дабово дрво со црн фиберглас.
•Тело: Полипропилен Црн
•Стрелки: даб или орев
•Прстен: црн фиберглас
•Механизам: Германски UTS

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LU2I4QGXGD

EAN /   код

EAN /   код
ANXSHX3L58
6.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Ѕиден часовник Pico Nomon инспириран од ѕидниот часовник Cris Nomon е произведен од орев или дабово дрво со црн фиберглас.
•Тело: Полипропилен Црн
•Стрелки: даб или орев
•Прстен: црн фиберглас
•Механизам: Германски UTS

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
LU2I4QGXGD

EAN /   код

EAN /   код
ANXSHX3L58

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.