Slike NOMON Ѕиден часовник Punta црн
Slike NOMON Ѕиден часовник Punta црн

NOMON Ѕиден часовник Punta црн

АНАНАС ШОП
8.500ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

•Модерен ѕиден часовник со авангарден дизајн и карактер, реинтерпретирајќи го традиционалниот часовник со нишало.
•Кутија: Црн полипропилен
•Игли: дабово или ореово дрво
•Нишало: Црно
•Механизам: Германски UTS

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4P2I41AEX2

EAN /   код

EAN /   код
ANFTHX3PPU
8.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Модерен ѕиден часовник со авангарден дизајн и карактер, реинтерпретирајќи го традиционалниот часовник со нишало.
•Кутија: Црн полипропилен
•Игли: дабово или ореово дрво
•Нишало: Црно
•Механизам: Германски UTS

Спецификации

Бренд
Nomon

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
4P2I41AEX2

EAN /   код

EAN /   код
ANFTHX3PPU

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.