Slike Новогодишен камин 24х30 см лед
Slike Новогодишен камин 24х30 см лед

Новогодишен камин 24х30 см лед

Меркур
1.690 ДЕНЗаштеда 254 ДЕН
1.436ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 03/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Нг камин 24х30 см лед

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IWS60G9DDI

EAN /   код

EAN /   код
871998795077
1.690 ДЕНЗаштеда 254 ДЕН
1.436ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 03/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Нг камин 24х30 см лед

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
IWS60G9DDI

EAN /   код

EAN /   код
871998795077

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.