Slike Новогодишен камин 45х20 см лед
Slike Новогодишен камин 45х20 см лед

Новогодишен камин 45х20 см лед

Меркур
1.890 ДЕНЗаштеда 284 ДЕН
1.606ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 11/12/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Нг камин 45х20 см лед

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P2T60ZUBK4

EAN /   код

EAN /   код
871998795063
1.890 ДЕНЗаштеда 284 ДЕН
1.606ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 11/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Нг камин 45х20 см лед

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
P2T60ZUBK4

EAN /   код

EAN /   код
871998795063
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.