Slike Новогодишен керамички сад 8x8x9cm
Slike Новогодишен керамички сад 8x8x9cm

Новогодишен керамички сад 8x8x9cm

Електрометал
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Новогодишен керамички сад 8x8x9cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
FRRI4232GZ

EAN /   код

EAN /   код
5900779818514
299ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Новогодишен керамички сад 8x8x9cm

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црвена

Ананас ID

Шифра на производот
FRRI4232GZ

EAN /   код

EAN /   код
5900779818514

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.