Slike Новогодишна елка Норвешка пвц 185 цм
Slike Новогодишна елка Норвешка пвц 185 цм

Новогодишна елка Норвешка пвц 185 цм

АНАНАС ШОП
Ananas direct badge icondirekt
4.490 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
3.290ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

• Норвешка Новогодишна смрека од пластика, висина 185 см, зелена, без украс.
• Лесна инсталација и расклопување.
• Можност за повеќекратна употреба.
• Осветлете го вашиот дом со корпа зелена божиќна смрека во зелена боја и висина од 185 см.
Новогодишната смрека може лесно да се постави и демонтира.
• Украсете го со избрани новогодишни украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
8DEK3MH0H3

EAN /   код

EAN /   код
718509724623
4.490 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
3.290ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Норвешка Новогодишна смрека од пластика, висина 185 см, зелена, без украс.
• Лесна инсталација и расклопување.
• Можност за повеќекратна употреба.
• Осветлете го вашиот дом со корпа зелена божиќна смрека во зелена боја и висина од 185 см.
Новогодишната смрека може лесно да се постави и демонтира.
• Украсете го со избрани новогодишни украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
8DEK3MH0H3

EAN /   код

EAN /   код
718509724623
Понуди од други продавачи за истиот производ
Новогодишна елка Норвешка пвц 185 цм
Новогодишна елка Норвешка пвц 185 цм
4.490ДЕН
Кај продавачотМеркур

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
Новогодишна елка Норвешка пвц 185 цм
Новогодишна елка Норвешка пвц 185 цм
4.490ДЕН
Кај продавачотМеркур

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.