Slike Новогодишна елка пвц 60 цм
Slike Новогодишна елка пвц 60 цм

Новогодишна елка пвц 60 цм

Меркур
499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 11/12/2023

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

• Новогодишна елка
• Висина 60см
• Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна употреба.
• Украсете ја со одбрани украси и лампиони.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
ZVO50UE30A

EAN /   код

EAN /   код
718509244626
499 ДЕНЗаштеда 75 ДЕН
424ДЕН
Понудата важи од 07/12/2023 до 11/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

• Новогодишна елка
• Висина 60см
• Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна употреба.
• Украсете ја со одбрани украси и лампиони.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
ZVO50UE30A

EAN /   код

EAN /   код
718509244626
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.