Selected image for NUK Цуцла Лажливка Силиконска 0-6 Месеци Мики Маус

NUK Цуцла Лажливка Силиконска 0-6 Месеци Мики Маус

265ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Карактеристики:
NUK е најстариот и најпознат Германски и Еропски бренд на акцесори наменети за мајки, бебиња и деца во најделикатниот период од нивниот живот.

Спецификации

Бренд
NUK

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Силикон
Возраст
0-6 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
CIYRP8KG5R

EAN /   код

EAN /   код
4008600313359
265ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
NUK е најстариот и најпознат Германски и Еропски бренд на акцесори наменети за мајки, бебиња и деца во најделикатниот период од нивниот живот.

Спецификации

Бренд
NUK

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Материјал
Силикон
Возраст
0-6 месеци

Ананас ID

Шифра на производот
CIYRP8KG5R

EAN /   код

EAN /   код
4008600313359
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.