Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна
Slike NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна

NZXT Gaming футрола H5 flow (CC-H51FB-01) црна

АНАНАС ШОП
6.490ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Со оптимизирани термички перформанси и интуитивно управување со кабелот, H5 Flow е идеална шасија за повеќето конструкции
• Формат на случај: Средна кула
• Поддржани матични плочи: EATx и подолу
• Напојување: Нема струја

Поддршка за обожавателите:
• Напред: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm
• Горна страна: 2 x 120 mm
• Заден дел: 1 x F Series Quiet 120mm
претходно инсталиран • Долен дел: 1 x F Series Quiet 120mm

Поддршка за радијатори:
• Напред: 280 mm
• Горна површина: 240 mm
• Назад: 120 mm
• Слотови за 3,5": 1 внатрешен
• Послужавници за 2,5": 2
• Максимална должина на графичка картичка: 365mm

Интерфејс:
• 1 x USB 3.2 Gen 1 Тип А
• 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C
• 1 x Аудио приклучок за слушалки
• Максимална висина на ладилникот на процесорот: 165mm
• Слотови за PCI картички: 7
• Димензии: 227 x 464 x 446mm
• Тежина: 7,01кг

Спецификации

Бренд
NZXT

Карактеристики

Играње
Да
Боја на производот
Црна
Тип
Средна кула
Број на внатрешни заливи од 3,5 инчи
1.0
Број на заливи од 2,5 инчи
2.0

Димензии на производот

Длабочина
446 mm
Висина
464 mm
Ширина
227 mm

Ананас ID

Шифра на производот
NQ02OTOPJC

EAN /   код

EAN /   код
5056547202334
6.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Со оптимизирани термички перформанси и интуитивно управување со кабелот, H5 Flow е идеална шасија за повеќето конструкции
• Формат на случај: Средна кула
• Поддржани матични плочи: EATx и подолу
• Напојување: Нема струја

Поддршка за обожавателите:
• Напред: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm
• Горна страна: 2 x 120 mm
• Заден дел: 1 x F Series Quiet 120mm
претходно инсталиран • Долен дел: 1 x F Series Quiet 120mm

Поддршка за радијатори:
• Напред: 280 mm
• Горна површина: 240 mm
• Назад: 120 mm
• Слотови за 3,5": 1 внатрешен
• Послужавници за 2,5": 2
• Максимална должина на графичка картичка: 365mm

Интерфејс:
• 1 x USB 3.2 Gen 1 Тип А
• 1 x USB 3.2 Gen 2 Type C
• 1 x Аудио приклучок за слушалки
• Максимална висина на ладилникот на процесорот: 165mm
• Слотови за PCI картички: 7
• Димензии: 227 x 464 x 446mm
• Тежина: 7,01кг

Спецификации

Бренд
NZXT

Карактеристики

Играње
Да
Боја на производот
Црна
Тип
Средна кула
Број на внатрешни заливи од 3,5 инчи
1.0
Број на заливи од 2,5 инчи
2.0

Димензии на производот

Длабочина
446 mm
Висина
464 mm
Ширина
227 mm

Ананас ID

Шифра на производот
NQ02OTOPJC

EAN /   код

EAN /   код
5056547202334
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.