Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна
Slike NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна

NZXT вентилатор F140Q 140mm (RF-Q14SF-B1) црна

АНАНАС ШОП
1.290ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

• Материјал: пластика
• Тип: Вентилатор
• Вид на ладење: Воздушно ладење
• Број на вртежи: 500 вртежи во минута - 1200 вртежи во минута ± 300
• Проток на воздух: 42,92 cfm - 101 cfm
• Воздушен притисок: 0,5 mmH2O - 1,2 mmH2O
• Ниво на бучава: 18 dB - 23 dB
• Димензии: 140 x 26 x 140 mm

Спецификации

Бренд
NZXT

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PT02OQAHMP

EAN /   код

EAN /   код
5060301699926
1.290ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Материјал: пластика
• Тип: Вентилатор
• Вид на ладење: Воздушно ладење
• Број на вртежи: 500 вртежи во минута - 1200 вртежи во минута ± 300
• Проток на воздух: 42,92 cfm - 101 cfm
• Воздушен притисок: 0,5 mmH2O - 1,2 mmH2O
• Ниво на бучава: 18 dB - 23 dB
• Димензии: 140 x 26 x 140 mm

Спецификации

Бренд
NZXT

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PT02OQAHMP

EAN /   код

EAN /   код
5060301699926
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.