Selected image for OKYANUS Цедалка окѕ цк412

OKYANUS Цедалка окѕ цк412

Хомакс
169ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

OKYANUS Цедалка окѕ цк412

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
IWL762QQ7L

EAN /   код

EAN /   код
ANWPYB6OJ7
169ДЕН

Опис на производот

OKYANUS Цедалка окѕ цк412

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
IWL762QQ7L

EAN /   код

EAN /   код
ANWPYB6OJ7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.