Selected image for OKYANUS Држач за хартија окѕ акб805г

OKYANUS Држач за хартија окѕ акб805г

1.350ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

OKYANUS Држач за хартија окѕ акб805г

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
4CH383YVY9

EAN /   код

EAN /   код
AN9FIOZC3Z
1.350ДЕН

Опис на производот

OKYANUS Држач за хартија окѕ акб805г

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
4CH383YVY9

EAN /   код

EAN /   код
AN9FIOZC3Z
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.