Selected image for OKYANUS Фаќалка за салата окѕ

OKYANUS Фаќалка за салата окѕ

79ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

OKYANUS Фаќалка за салата окѕ

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
69L76X99YL

EAN /   код

EAN /   код
ANEMYB6D8C
79ДЕН

Опис на производот

OKYANUS Фаќалка за салата окѕ

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
69L76X99YL

EAN /   код

EAN /   код
ANEMYB6D8C
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.