Selected image for OKYANUS Лажица за тестенини окѕ цк132

OKYANUS Лажица за тестенини окѕ цк132

Хомакс
99ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

OKYANUS Лажица за тестенини окѕ цк132

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
DOK76MRLEO

EAN /   код

EAN /   код
ANWMYB65ZU
99ДЕН

Опис на производот

OKYANUS Лажица за тестенини окѕ цк132

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
DOK76MRLEO

EAN /   код

EAN /   код
ANWMYB65ZU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.