Selected image for OKYANUS Нож за пица окѕ цк167

OKYANUS Нож за пица окѕ цк167

Хомакс
79ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

OKYANUS Нож за пица окѕ цк167

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
F3M76LZDP3

EAN /   код

EAN /   код
AN1PYB6258
79ДЕН

Опис на производот

OKYANUS Нож за пица окѕ цк167

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
F3M76LZDP3

EAN /   код

EAN /   код
AN1PYB6258
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.