Selected image for OKYANUS Организер окѕ 650

OKYANUS Организер окѕ 650

380ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

OKYANUS Организер окѕ 650

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SGG38RGOOA

EAN /   код

EAN /   код
ANYDIOZ93Q
380ДЕН

Опис на производот

OKYANUS Организер окѕ 650

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
SGG38RGOOA

EAN /   код

EAN /   код
ANYDIOZ93Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.