Selected image for OKYANUS Сет за бања окѕ 478-1

OKYANUS Сет за бања окѕ 478-1

Хомакс
1.489ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

OKYANUS Сет за бања окѕ 478-1

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
LW6JKSRZWX

EAN /   код

EAN /   код
ANQ3VKE1DX
1.489ДЕН

Опис на производот

OKYANUS Сет за бања окѕ 478-1

Спецификации

Бренд
OKYANUS

Тежина и димензии

Тежина
2.02 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
LW6JKSRZWX

EAN /   код

EAN /   код
ANQ3VKE1DX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.