Slike OLYMPIA Дуксер Zip Up Crop Women’s
Ново
Slike OLYMPIA Дуксер Zip Up Crop Women’s
Ново

OLYMPIA Дуксер Zip Up Crop Women’s

МР.ОЛИМПИЈА ГЕАР БАЛКАН
6.800 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
4.760ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 10/12/2023

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

OLYMPIA Дуксер Zip Up Crop Women’s

Спецификации

Бренд
Olympia

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
E8O6D2FFWU

EAN /   код

EAN /   код
ANA001CBZW
6.800 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
4.760ДЕН
Понудата важи од 02/12/2023 до 10/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

OLYMPIA Дуксер Zip Up Crop Women’s

Спецификации

Бренд
Olympia

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
E8O6D2FFWU

EAN /   код

EAN /   код
ANA001CBZW

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.