Selected image for ONE THING Collagen Modeling Pack 30g

ONE THING Collagen Modeling Pack 30g

280 ДЕНЗаштеда 56 ДЕН
224ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Опис:

Домашен естетски третман со истото чувство и ефект како при професионален третман – овој колагенски третман обезбедува потхранување на кожата и подобрување на нејзината еластичност, на тој начин обезбедува ефект против стареење.

Ваквата формулација обезбедува маската лесно да се нанесе и до помалку пристапните делови на лицето и да и ги обезбеди на кожата сите состојки Заради силната адхезија, активните состојки навлегуваат во длабоките слоеви на кожата и ја потхрануваат. Додека, заради содржината на дијатомит, во исто време ги отстранува нечистотиите и мртвите клетки од површината на кожата, оставајќи ја кожата хидрирана и свежа. Хипоалерген производ.

*Сите производи на ONE THING се со премиум квалитет, природен растителен извор со наједноставна листа на состојки

Функција:

• Ја одржува кожата хидрирана долго време.
• Обезбедете свежа исхрана и еластичност на лицето.
• Направени со висококвалитетни американски дијатоми богати со минерали, за апсорпција на нечистотиите и мртвите клетки на кожата

Начин на употреба

• Откако ќе го измиете лицето, нанесете тонер;
• Измешајте едно пакување од маската (30 g) со вода во сооднос 1:1 (70-80 ml) и нанесете брзо и во подебел слој на целото лице, избегнувајќи ја областа околу очите;
• Оставете да делува 15-20 минути;
• Нежно отстранете ги остатоците со влажен сунѓер или памук или исплакнете само со вода;
• Нанесете лосион или крем за да ја задржите хидратацијата.

Спецификации

Бренд
ONE THING

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg

Ананас ID

Шифра на производот
PWJT5HBU3N

EAN /   код

EAN /   код
AN4GMO2I6Z
280 ДЕНЗаштеда 56 ДЕН
224ДЕН
Понудата важи од 22/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Опис:

Домашен естетски третман со истото чувство и ефект како при професионален третман – овој колагенски третман обезбедува потхранување на кожата и подобрување на нејзината еластичност, на тој начин обезбедува ефект против стареење.

Ваквата формулација обезбедува маската лесно да се нанесе и до помалку пристапните делови на лицето и да и ги обезбеди на кожата сите состојки Заради силната адхезија, активните состојки навлегуваат во длабоките слоеви на кожата и ја потхрануваат. Додека, заради содржината на дијатомит, во исто време ги отстранува нечистотиите и мртвите клетки од површината на кожата, оставајќи ја кожата хидрирана и свежа. Хипоалерген производ.

*Сите производи на ONE THING се со премиум квалитет, природен растителен извор со наједноставна листа на состојки

Функција:

• Ја одржува кожата хидрирана долго време.
• Обезбедете свежа исхрана и еластичност на лицето.
• Направени со висококвалитетни американски дијатоми богати со минерали, за апсорпција на нечистотиите и мртвите клетки на кожата

Начин на употреба

• Откако ќе го измиете лицето, нанесете тонер;
• Измешајте едно пакување од маската (30 g) со вода во сооднос 1:1 (70-80 ml) и нанесете брзо и во подебел слој на целото лице, избегнувајќи ја областа околу очите;
• Оставете да делува 15-20 минути;
• Нежно отстранете ги остатоците со влажен сунѓер или памук или исплакнете само со вода;
• Нанесете лосион или крем за да ја задржите хидратацијата.

Спецификации

Бренд
ONE THING

Тежина и димензии

Тежина
0.21 kg

Ананас ID

Шифра на производот
PWJT5HBU3N

EAN /   код

EAN /   код
AN4GMO2I6Z
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.