Selected image for ONLIGHT Декоративна сијалица ол19609-г125-40w-з

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19609-г125-40w-з

Хомакс
180ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19609-г125-40w-з

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
X4E48A754Z

EAN /   код

EAN /   код
AN1QFOZNUT
180ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19609-г125-40w-з

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
X4E48A754Z

EAN /   код

EAN /   код
AN1QFOZNUT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.