Selected image for ONLIGHT Декоративна сијалица ол19611-а60-40w-с

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19611-а60-40w-с

120ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19611-а60-40w-с

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
AJD4833861

EAN /   код

EAN /   код
ANAQFOZZQN
120ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19611-а60-40w-с

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
AJD4833861

EAN /   код

EAN /   код
ANAQFOZZQN
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.