Selected image for ONLIGHT Декоративна сијалица ол19612-г80-40w-с

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19612-г80-40w-с

Хомакс
130ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19612-г80-40w-с

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
F0E48T4G1D

EAN /   код

EAN /   код
ANFQFOZ9GR
130ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Декоративна сијалица ол19612-г80-40w-с

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
F0E48T4G1D

EAN /   код

EAN /   код
ANFQFOZ9GR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.