Selected image for ONLIGHT Ѕидно светло ол19590 1*60w е27

ONLIGHT Ѕидно светло ол19590 1*60w е27

720ДЕН

Боја:Бакар

Опис на производот

ONLIGHT Ѕидно светло ол19590 1*60w е27

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бакар

Ананас ID

Шифра на производот
S6PV8SQMPQ

EAN /   код

EAN /   код
ANGO4TYV5R
720ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Ѕидно светло ол19590 1*60w е27

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бакар

Ананас ID

Шифра на производот
S6PV8SQMPQ

EAN /   код

EAN /   код
ANGO4TYV5R
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.