Selected image for ONLIGHT Ѕидно светло ол19676/бк 10w 3000к

ONLIGHT Ѕидно светло ол19676/бк 10w 3000к

Хомакс
1.190ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ONLIGHT Ѕидно светло ол19676/бк 10w 3000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
9S0W851I5Z

EAN /   код

EAN /   код
ANY33TY7FL
1.190ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Ѕидно светло ол19676/бк 10w 3000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
9S0W851I5Z

EAN /   код

EAN /   код
ANY33TY7FL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.