Selected image for ONLIGHT Лед панел надграден ол19557 16w 4000к

ONLIGHT Лед панел надграден ол19557 16w 4000к

Хомакс
470ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Лед панел надграден ол19557 16w 4000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
05RV8YN64L

EAN /   код

EAN /   код
AN1I4TYGC0
470ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Лед панел надграден ол19557 16w 4000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
05RV8YN64L

EAN /   код

EAN /   код
AN1I4TYGC0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.