Selected image for ONLIGHT Лед панел надграден ол5705 12w 6500к

ONLIGHT Лед панел надграден ол5705 12w 6500к

210ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Лед панел надграден ол5705 12w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
NINV8K0YA1

EAN /   код

EAN /   код
ANXL5TY3NB
210ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Лед панел надграден ол5705 12w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
NINV8K0YA1

EAN /   код

EAN /   код
ANXL5TY3NB
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.