Selected image for ONLIGHT Лед сијалица ол19801/5w 6500к

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/5w 6500к

60ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/5w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T6D48JTPOD

EAN /   код

EAN /   код
AN4NFOZYV1
60ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/5w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
T6D48JTPOD

EAN /   код

EAN /   код
AN4NFOZYV1
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.