Selected image for ONLIGHT Лед сијалица ол19801/7w 6500к

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/7w 6500к

70ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/7w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YBD486YUM6

EAN /   код

EAN /   код
ANENFOZN3B
70ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/7w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
YBD486YUM6

EAN /   код

EAN /   код
ANENFOZN3B
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.