Selected image for ONLIGHT Лед сијалица ол19801/9w 6500к

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/9w 6500к

Хомакс
70ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/9w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
V5E48T55JC

EAN /   код

EAN /   код
ANNNFOZ6UA
70ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Лед сијалица ол19801/9w 6500к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
V5E48T55JC

EAN /   код

EAN /   код
ANNNFOZ6UA
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.