Selected image for ONLIGHT Прекинувач 0/1 ол5712 бел

ONLIGHT Прекинувач 0/1 ол5712 бел

Хомакс
20ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Прекинувач 0/1 ол5712 бел

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CW7GC29M3M

EAN /   код

EAN /   код
ANFSCFAF9N
20ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Прекинувач 0/1 ол5712 бел

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.1 kg

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
CW7GC29M3M

EAN /   код

EAN /   код
ANFSCFAF9N
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.