Selected image for ONLIGHT Сијалица надградена ол19560/бк 12w 3000к

ONLIGHT Сијалица надградена ол19560/бк 12w 3000к

1.580ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ONLIGHT Сијалица надградена ол19560/бк 12w 3000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z32W8YFDMA

EAN /   код

EAN /   код
AN813TYGP0
1.580ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Сијалица надградена ол19560/бк 12w 3000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Z32W8YFDMA

EAN /   код

EAN /   код
AN813TYGP0
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.