Selected image for ONLIGHT Спот вграден ол19506/3w 4000

ONLIGHT Спот вграден ол19506/3w 4000

Хомакс
130ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Спот вграден ол19506/3w 4000

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
MBPV8YBP4S

EAN /   код

EAN /   код
ANPB5TYY6N
130ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Спот вграден ол19506/3w 4000

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
MBPV8YBP4S

EAN /   код

EAN /   код
ANPB5TYY6N
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.