Selected image for ONLIGHT Спот вграден ол19529/3w 6000к

ONLIGHT Спот вграден ол19529/3w 6000к

Хомакс
120ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

ONLIGHT Спот вграден ол19529/3w 6000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
9WOV8FHTW6

EAN /   код

EAN /   код
AN6E5TYMTP
120ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Спот вграден ол19529/3w 6000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
9WOV8FHTW6

EAN /   код

EAN /   код
AN6E5TYMTP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.