Selected image for ONLIGHT Спот вграден ол96606 (3+3w wх+ww)

ONLIGHT Спот вграден ол96606 (3+3w wх+ww)

180ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

ONLIGHT Спот вграден ол96606 (3+3w wх+ww)

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
9GPV8BHE56

EAN /   код

EAN /   код
ANDA5TY1MJ
180ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Спот вграден ол96606 (3+3w wх+ww)

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
0.98 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
9GPV8BHE56

EAN /   код

EAN /   код
ANDA5TY1MJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.