Selected image for ONLIGHT Светилка надворешна ол19631/бк 10w 3000к

ONLIGHT Светилка надворешна ол19631/бк 10w 3000к

Хомакс
810ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол19631/бк 10w 3000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PJLJK4XYV0

EAN /   код

EAN /   код
ANS0SKE2DD
810ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол19631/бк 10w 3000к

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
PJLJK4XYV0

EAN /   код

EAN /   код
ANS0SKE2DD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.