Selected image for ONLIGHT Светилка надворешна ол19713-2*12w

ONLIGHT Светилка надворешна ол19713-2*12w

Хомакс
1.260ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол19713-2*12w

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GKJJKS5U7U

EAN /   код

EAN /   код
ANM3SKE3OG
1.260ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол19713-2*12w

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GKJJKS5U7U

EAN /   код

EAN /   код
ANM3SKE3OG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.