Selected image for ONLIGHT Светилка надворешна ол7067/2/с/бг 1*60w е27

ONLIGHT Светилка надворешна ол7067/2/с/бг 1*60w е27

840ДЕН

Боја:Златна

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол7067/2/с/бг 1*60w е27

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
SYIJKTJW48

EAN /   код

EAN /   код
ANL8SKEEM3
840ДЕН

Опис на производот

ONLIGHT Светилка надворешна ол7067/2/с/бг 1*60w е27

Спецификации

Бренд
ONLIGHT

Тежина и димензии

Тежина
1.05 kg

Карактеристики

Боја на производот
Златна

Ананас ID

Шифра на производот
SYIJKTJW48

EAN /   код

EAN /   код
ANL8SKEEM3
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.